Zuzana Vaľovská predstavila svoju novú knihu v Trnave aj v Seredi

ZUZANA VAĽOVSKÁ – evanjelická farárka- píše, prekladá, robí rozruch, cestuje a prednáša
Desať rokov na jednom mieste a v jednej službe. Nasledujúcich päť rokov všelikde možne. Desať rokov pre písanie kázní vymenil blog a dve knihy. Poznáte to – ak chcete rozosmiať Boha, povedzte mu o svojich plánoch? O tom, ako všemožne som Ho pobavila ja, by som vám vedela hovoriť…

13. februára 2018 sa v Dome kultúry v Seredi stretlo približne 15 ľudí, ktorých zaujala téma o sudkyni Debore. O deň neskôr, 14. februára bola zasa v zborovej sieni v Trnave reč o Izraeli. Aj na túto prednášku prišlo približne 17 záujemcov. Ak ste sa na nich vy zúčastniť nemohli, nezúfajte. Kniha o ktorej bola reč je dostupná aj pre vás. Stačí napísať na: nunvarova.jana@gmail.com 

Chcete zažiť Izrael?

Vezmeme vás tam, pod podmienkou, že vám nebude prekážať cestovanie s inými ľuďmi, púšť a spanie pod stanom. Tiež sa pripravte na vojakov, vyzvedačov, pochybovačov, ale aj výborných vodcov.
Začíname s Jozuom ešte keď sa učil a potiahneme to s ním do konca. Nastúpil po Mojžišovi a z nevďačnej úlohy dokázal vyťažiť zázraky. (doslova.)
Pomedzi to spomenieme Káleba, ktorý vedel byť správne tvrdohlavý a plávať proti prúdu. Budeme pokračovať so sudcami, ktorí nielenže súdili, ale každý z nich mal trocha iný popis práce. Občas sa postavili do čela armády a boj s nepriateľmi poňali dosť netradične… Debora pre všetky ženy, a takisto Gideon, Samson a ostatní. Dúfame, že vám nebude vadiť kráčať s nimi do bojov a prekračovať vlastnú komfortnú zónu. A uzavrieme to príbehom Boáza, manžela výnimočnej ženy.